Dotace na tč - zelená úsporám
Dotace na tepelné čerpadlo
Zelená úsporám

Chcete efektivnější a modernější řešení vytápění či chlazení vašich prostor? Pak je zde pro vás možnost využít dotace na pořízení tepelných čerpadel. Pro přesné podmínky čerpání této dotace nás neváhejte kontaktovat, koukneme na váš projekt a se vším vám pomůžeme.

SAX L42 + S | kanceláře

Dněpropetrovsk, Ukrajina

TČ - vzduch-voda

Průmyslové a komerční objekty

2 jednotky tepelných čerpadel vzduch-voda Sax: Kita L42 a jedna jednotka z nejnižší řady SAX: Kita S instalované na Ukrajině v Dněpropetrovsku pro přísun teplé vody pro vytápění kanceláří importérské společnosti. V místě instalace jsou v zimě nízké teploty a sníh, tepelná čerpadla Sax tak dokazují, že zvládnou pracovat naprosto bez problému i při nízkých teplotách.,

Pro velikosti kanceláří byly zvoleny tepelná čerpadla SAX: Kita L42, které svým výkonem pokryjí potřeby vytápění pro 3. podlažní budovu. I v těchto velice nehostinných podmínkách, kde teploty často klesnou až pod -20 °C, je pro zákazníka Kita výborný společníkem, který splní všechny jeho požadované potřeby pro vytápění.

Zákazník po rozšíření svých prostor ještě přidal další jednotku, tentokrát SAX: Kita S. Tato nejmenší jednotka z řady SAX: Kita, je také využívaná v kombinaci s podlahovým vytápění pro dosažení maximálně komfortní tepelné pohody.

V níže přiloženém videu, je názorně vidět průběh odtávání jednotky SAX: Kita S. Díky patentované technologii je odtávání velice rychlé a jednotka takřka ihned začne znovu cyklus vytápění. SAX: Kita S tedy neztrácí čas a dá se hned do práce. Proto také dosahují naše jednotky tak vysokých účinností i při těchto těžkých podmínkách.

 

<< Všechny reference